Sahte Ürün

GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ
orjinalurun
2015 Yeni Güvenlik Hologramı :
holigram-v-pills-gold
Değerli Müşterilerimiz, V-Pills Gold ürünlerinin piyasada bulunan taklitlerine ve sahtelerine karşı aldığımız önlemleri daha da geliştiriyoruz. Bundan dolayı yapılan çalışmalarımız gereği, ürünlerimizin üzerinde “Kazıma Hologram” bulunacaktır.

Yeni-hologramTaylan Barkod dörtgen şeklinde olup alfanümeriktir ve 6 haneden oluşur. (Örnek: A29PZN). Barkod orijinalliğini aşağıda yer alan barkod kontrol sistemimizden teyit edebilirsiniz.

BARKOD NUMARASI SORGULAMA

* zorunlu alanı gösterir


Aralık 2011 Güvenlik Hologramı :

Aşağıda resimlerini gördüğünüz barkod uygulamasına Aralık 2011 itibarı ile geçilmiştir, daha önceki ürünlerde eski güvenlik hologramı bulunmaktadır bilginize. Eski güvenlik hologramı açıklamalarını sayfanın aşağısında yeralmaktadır.

Barkod dörtgen şeklinde, hologram dikdörtgen şeklinde ve alfanümeriktir.
V-pills in içerisindeki ilaç saydam kapsül içerisinde olmalıdır.

Plastik kutunun üzerinde satın aldığınız v-pills in orjinalliğini kontrol etmeniz için web site adresimiz bulunan oval bir sticker bulunmaktadır. Ayrıca Plastik Kutunun dışında birde dış muhafaza olan İlacın kartondan kutusu bulunmaktadır.

Eski Güvenlik Hologramı :

Aşağıda resimlerini gördüğünüz barkod uygulamasına Ağustos ayı itibarı ile geçilmiştir, daha önceki ürünlerde eski güvenlik hologramı bulunmaktadır bilginize. Eski güvenlik hologramı açıklamasıda sayfanın aşağısında yeralmaktadır.

Vpills YONJA tarafından kullanılmakta olan YONJA güvenlik hologramı, taklit ve sahteciliğe karşı çeşitli seviyelerde güvenlik özellikleri içeren bir güvenlik hologramıdır. Bu özellikler aşağıda listelenmiştir

Görünür güvenlik özellikleri

  • Holografik görüntü ( 3 katmanlı derin görüntü, Channel Effect)
  • Kendini imha etme özelliği
  • Lazer demetalizasyon yöntemi ile seri numarası basılması
  • Lazer Şifre Uygulaması
  • Hologram ALTIN rengindedir.
  • Yonja hologramı ışıkta renk değiştirmekte ve üsteki resimde gördüğünüz gibi hologram üzerindeki şekiller ve yazılar değişmektedir.

Holografik görüntü:

YONJA Güvenlik Hologramı 3 ayrı katmandan oluşmaktadır.Ön planda; “YONJA” logosu yer almaktadır, Ara planda “yonja dış tic.ltd.” ve “www.yonjaltd.com” ibareleri farklı açılardan bakıldığında yalnız bir tanesi görünür biçimde (channel effect) yer almaktadır.Arka planda derin katman görüntüsü olarak “yonja” ibaresi yer almaktadır.

 

Kendini imha etme özelliği :

YONJA hologram etiketleri yapıştıkları yüzeyden söküldüklerinde yapıştıkları yüzeylerde iz bırakarak kendilerini Vpills Kendini imha etme özelliğiimha ederler.

Lazer demetalizasyon yöntemiyle seri numarası basılması:

YONJA hologramlarına lazer demetalizasyon yöntemiyle hiçbir şekilde silinip kazınamayan seri numarası basılmaktadır.

Bir cihazla algılanabilen (Covert) güvenlik özellikleri

Yonja hologramını V-pills in üzerinden sökmeye kalkarsanız hologram bir güvenlik önlemi olarak parçalanacak ve üzerindeki yazılar üstteki resimde görmüş olduğunuz gibi okunmayacak hale gelecektir.

Lazer şifre uygulaması :

YONJA hologramları üzerinde çıplak gözle görünemeyen ve özel lazer kalemleriyle okunabilen lazer şifre yer almaktadır.