V-Pills Doktor Yorumları

V Pills Gold Nasıl Kullanılmalı ?

V-Pills Gold, anlık performansa yönelik bir ürün değildir. V-Pills Gold ile cinsel performasta olumlu yönde etki sağlayabilmek için ürünün en az 3 ay düzenli kullanılması gerekir. Bu da sabah ve akşamları 1’er kapsül şeklinde tok karnına kullanılarak sağlanır. Düzenli kullanıldığında V-Pills Gold’un erkeklerde cinsel performans sonuçları daha kalıcı ve daha memnun edici olacaktır.

Doktor kontrolü sonucunda, doktorunuz herhangi bir şekilde V-Pills Gold kullanımını önerdiyse, ilacın doktorun önerdiği dozda ve sıklıkta, doktorun uygun bulduğu süre boyunca kulllanılması gerekir.

Erkeklerde cinsel performans artışı ve buradaki etkilerin daha güçlü bir şekilde devamı isteniyorsa ilaçla tedaviye devam edilebilir. Erkeklerde performans ve ereksiyon sorunlarına karşı uzmanlar tarafından önerilen asıl tedavi şekli, en az üç ay olarak belirlenmiştir. 3 ay sonunda istenen performansa ulaşacağınızı sizler de görebilirsiniz.


V-Pills Gold sertleşme sorununa karşı kullanılabilir mi ?

V-Pills Gold, içeriğinde bulunan Çin ginsengi, epimedium, demirdikeni, niasin, Vitamin B3 gibi maddelerin sayesinde erkeklerde sertleşme ve kısırlık sorunlarına karşı hem arterler hem de venler üzerinde olumlu etkiler yapmaktadır.

V-Pills içeriğinde maddeler arter ve venlerde onarımı artırmakta, ayrıca penise gelen kanı artırarak, bu kanın peniste göllenme süresini artırarak, uzun süreli ereksiyon etkileri sağlayarak erken boşalma gibi sorunlara da çare olmaktadır.

Arter ve venler sayesinde göllenen kan, peniste uzun süre kalır. Bu da bizim prometour ejekülasyon dediğimiz, erkeklerde cinsel birliktelik sırasında sertleşmenin erken yumuşamasını ve erken boşalmayı engeller.

Erkeklerde kısırlığın en önemli nedenlerinden birisi de erken boşalmadır. Bu nedenle erken boşalmayı önleyici etkileri nedeniyle, V-Pills aynı zamanda erken boşalmayı engelleyerek, kısırlık tedavisine de ciddi faydalar sağlamaktadır.


V Pills Gold erkeklerde ereksiyon problemlerinin giderilmesine yardımcı olur mu ?

Özellikle V-Pills Gold içerisinde bulunan epimediumdaki (keşişkülahı) ikairin maddesi erkeklerde ereksiyon sorunlarına karşı ciddi anlamda önemli bir maddedir. Ereksiyon sorunu olan erkeklerde kullanılan ilaçların yanında, ona yardımcı etki yapmak için de ciddi bir yardımcı ilaçtır.

V-Pills Gold içeriğinde bulunan Panax Ginseng (Çin Ginsengi) de penisin venöz ve arter yapısında, bunların sağlıklı çalışmasında oldukça faydalıdır. Erkeklerde ereksiyon sorunlarında arter nedenler özellikle penil fonksiyonda çok önemli olduğundan, bu yardımcı maddelerin faydası V-Pills kullanıldığında ciddi anlamda görülecektir.


V-Pills Gold ile penis büyür mü ?

Herhangi bir cinsel uyaran olmadığı zaman penis, yumuşak ve küçük haldedir. Ancak cinsel uyaranın oluşması ile birlikte penisin yapısındaki süngerimsi doku ve damar yapısı buraya gelen kanla penis sertleşir ve büyür.

Penisin üzeri ince, duyarlı ve genişleyebilir gevşek bir deri tabakası ile kaplıdır. İçerisinde de iki adet süngerimsi, kanı alıp bunu depolayarak penisi büyüten yapılar vardır. Bu nedenle penisi büyüten kan, penisi büyüttükten sonra ayrıca penisten kanın hemen boşalmamasını sağlayan, damar yapısında venöz kapakçıklar vardır. Bu kapakçıkların geç kapanması, penisin ertektil pozisyonda uzun süre kalmasını sağlar. V-Pills içeriğindeki özel maddeler sayesinde hem penise gelen kan miktarını artırır, hem de penisten kanın vücuda dönüşünü geciktirir. Böylece penis dokusundaki göllenmeyi yeterince sağlamış olur. Bu da V-Pills’in en önemli başarısıdır.

Doktor kontrolü sonucunda, doktorunuz herhangi bir şekilde V-Pills Gold kullanımını önerdiyse, ilacın doktorun önerdiği dozda ve sıklıkta, doktorun uygun bulduğu süre boyunca kulllanılması gerekir.

Erkeklerde cinsel performans artışı ve buradaki etkilerin daha güçlü bir şekilde devamı isteniyorsa ilaçla tedaviye devam edilebilir. Erkeklerde performans ve ereksiyon sorunlarına karşı uzmanlar tarafından önerilen asıl tedavi şekli, en az üç ay olarak belirlenmiştir. 3 ay sonunda istenen performansa ulaşacağınızı sizler de görebilirsiniz.


V-Pills Gold ile Sperm Kalitesi Artirilabilir Mi ?

V-Pills Gold’un içerisinde bulunan çakşır otu, B3 vitamini, E vitamini gibi maddeler; sperm kalitesi, sperm hızlılığı ve sperm miktarı üzerine olumlu etkileri olan maddelerdir.

Bunun yanı sıra Vpills desteğinin içeriğinde bulunan Saw Palmetto bitkisi prostat bezi üzerinde ciddi anlamda etkisi olduğundan kullanılan bu maddeler hem sprem kalitesini artırır, hem de spermin yumurta ile buluşması olayını daha rahat ve daha iyi gerçekleştirmesini sağlar.

Ayrıca epimedium, yani keşişkülahı maddesinin de libidoyu, yani cinsel isteği ve cinsel gücü etkisi olduğundan dolayı, bunların tamamı kısırlık sorununda ciddi önem taşımaktadır. Bu anlamda V-Pills’in önemli etkileri bulunmaktadır.


V-Pills Gold kullanarak cinsel performans nasıl artırılır

V-Pills Gold’un içindeki demir dikeni maddesinde güçlü afrodizyak etki vardır. Bu afrodizyak etki, cinsel isteğin artmasına yardımcı olur. Ayrıca, bunun yanı sıra, epimedium (keşişkülahı) maddesinde de libidonun artmasına yardımcı olan güçlü afrodizyak etkiler bulunur.

Keşişkülahının içinde bulunan ikairin maddesi erkeğin cinsel isteğinin olmasına karşın penis damarlarında kan toplanamamamsı (ereksiyon olamaması) veya cinsel birleşmeyi sağlayacak yeterli sertliği koruyamaması olarak tanımlanabilecek empotans vakalarında kullanılabilecek yardımcı bir faktördür. Bu nedenle V-Pills Gold kullanan erkeklerde cinsel performans ciddi anlamda artmaktadır. Bu da gerek erkekte infertilite (kısırlık) sorunlarında, gerek ailelerin ailesel mutluluğunda çok önemli olumlu sonuçlar doğurur.

V-Pills Gold, erkeklerde damar sağlığı açısından da son derece önemli bir ajan olduğundan hem cinsel sağlığa hem de genel vücut sağlığına ciddi anlamda takviye yapar.