V-Pills İçeriği

İçeriğindeki Maddeler Nasıl İşe Yarar?

V-Pills™ Penis büyütme özelliği yanında, cinsel isteği ve performansı arttırma özelliği yıllardır bilinen bir takım doğal afrodizyaklar içermektedir.

B3 Vitamini (Niasin olarak):B3 Vitamini


Niasin (vitamin B3) birçok yiyecekte bulunan temel bir vitamindir. İnsan bedeni niasini 50’den fazla kimyasal reaksiyonda kullanır. Niasin vücutta kılcal damarları genişleterek sinir uçlarının son bulduğu yerlere kan akışını çoğaltır. Niasinin vücut hücrelerine enerji sağlayan koenzimler açısından hayati önemi vardır. Bu önemli vitamin aynı zamanda seks hormonlarının sentezi için gereklidir.

E Vitamini (d-Alpha Tocopheryl Succinat olarak):

E vitamini hücre zarlarını korur. Serbest radikallerin yayılmasını önlemek için doymamış yağ asitlerini oksijen ve oksidasyonun saldırısından korur. Bu antioksidan süreçlerle yok edilemez (C Vitamini gibi) ve fonksiyonunu tekrarlar. E Vitamini havadan gelen toksinlere karşı bir duvar oluşturur ve hücrelerin zarar görmesini önlemeye çalışır. Onun sağladığı antioksidan koruma kanseri, kalp krizini, felci önleyebilir, kötü kolesterolü düşürebilir ve kan pıhtılarını önleyebilir. E Vitamini bağışıklık sistemi oluşturur ve yaşlanmayı geciktirir.

Alıç (Crataegus pinnatifida olarak)(meyve):Alıç


Alıç bioflavonoidler açısından zengin olup damarları rahatlatır ve genişletir. Bu bileşimler kalbe kan ve oksijen akışını güçlendiren güçlü antioksidanlardır. Böylece kalbin dolaşımı sağlamak için sarf etmesi gereken gücü azaltır ve bu da kan basıncını ve kalp kasına baskıyı düşürür. Alıçtaki bioflavonoid maddeler kan damarlarının duvarlarını güçlendirir ve bedenin diğer bölümlerine kan akışını kolaylaştırır.

Keçiboynuzu (Epimedium sagittatum olarak) (bütün bitki):Keçiboynuzu


Erkekte ve kadında libidoyu yükselten bir afrodizyaktır ve erkeklerde penisin sertleşme fonksiyonunu arttırır. Epimedium olarak bilinen keçiboynuzu ilk olarak eski klasik Çin tıp metinlerinde tanımlanmıştır. Günümüzde keçiboynuzu Geleneksel Çin Tıbbında önemli bir yere sahiptir ve dünya genelinde popüler olmaya başlamıştır.

Catuaba (Erythroxylum catuaba olarak)(kabuk):


CatuabaCatuaba bitkisel tedavide uzun bir geçmişi olan bir afrodizyaktır. İnsanlar Caluaba’yı nesiller boyu kullanmıştır ve o Brezilya’da bulunan afrodizyak bitkiler arasında en ünlü olanıdır. Anavatanı Brezilya ve Amazonun belli bölümleri olan Catuaba dünya çapında cinsel iktidarsızlığın, yorgunluğun ve bitkinliğin tedavisinde kullanılan bir merkezi sinir sistemi uyarıcısıdır.

Saw Palmetto (Serenoa repens olarak)(meyve): Saw Palmetto


Saw Palmetto Maya Kızılderililerinin aşk iksirlerine kattıkları eski bir Amerikan toniğidir. Bütün Avrupa’da iyi huylu prostat genişlemesinin tedavisinde kullanılan terapilerden biri olan saw palmetto aynı zamanda doğal bir afrodizyak olarak da etkilidir. Seks güdüsünü çoğaltmak ve genel olarak üreme organlarının sağlığına yönelik tasarlanmış ilaçların formulunde sıklıkla kullanılır.

Muria Puama (Ptychopetalum olacoides olarak)(kök):Ptychopetalum olacoides


Güçlü bir afrodizyak olarak ünlenmiş önem verilen bir cinsel uyarıcıdır. Libidoyu çoğaltmak ve sertleşme bozukluklarının tedavisinde kullanılmaktadır.

Ginkgo (Gingko biloba olarak)(yaprak): Gingko biloba


Ginkgo 5000 yıldan beri Çin Bitkisel tedavisinde kullanılmıştır. Ginkgonun beyine kan akışını güçlendirdiği bilinmektedir ki bu da beyini ve merkezi sinir sistemini canlandırabilir. Gingko kan dolaşımına, oksijenasyona iyi gelir ve cinsel fonksiyonu ve ereksiyonunuzun gücünü arttırarak genital bölgedeki kan dolaşımını hızlandırır.

Çin Ginsengi (Panax Ginseng olarak)(kök):Çin Ginsengi


Geleneksel olarak genel zafiyeti yenmek ve ekstra enerji için kullanılır. Aynı zamanda afrodizyak etkisi göstermiştir. İktidarsızlık, kısırlık ve erken boşalmanın tedavisinde kullanılır. Vücudu canlandırıp yenilerken tansiyonu dengeler. Sinir dokusunun büyümesine de yardımcı olur. Ginsengin ana maddelerinden biri beyine ve penise kan akışını etkileyen ve kan ve sperm yapabilen ginsenosid’dir. Rus bilim insanları ginsengin hem fiziksel ve mental aktiviteyi uyardığını, hem de atletik performansı arttırdığını ve cinsel bezler üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu göstermişlerdir.

Damiana (Turnera diffusa olarak)(yaprak): Turnera diffusa


Antik çağlardan beri afrodizyak olarak ünlenmiştir. Popülaritesi özellikle Meksika’da yüzyıllar boyunca devam etmiştir. İlk olarak Aztekler tarafından erkek ve kadınlarda cinsel uyarıcı olarak törenlerde kullanılmıştır. Tıbbi kullanımları kısırlık, iktidarsızlık ve cinsel dengesizliklerin tedavisinde kullanılır.

Iosin:

Atletler ve performasını arttırmak isteyen kişiler tarafından kullanılır.

Tribulus (Tribulus terrestris olarak):

Tribulus Terestis maddesinin, erkeklik hormonu olan testosteron artırıcı etkisi bulunmaktadır. Uzun yıllardan beri cinsel istek kaybı, iktidarsızlık ve kısırlık başta olmak üzere birçok farklı sağlık sorununun tedavisinde kullanılmaktadır.

Kayen Meyvesi (biber türü olarak)(meyve):

Kayen kalbi, kılcal damarları ve sinirleri güçlendirerek kan dolaşımını uyarır. Tıpta asırlardır kullanılan hafif bir ağrı kesicidir.

İÇİNDEKİ MADDELER VE FAYDALARI:

İçerisinde bulunan maca özü stresle mücadele, libido (cinsel istek) artırıcı ve kuvvet verici olarak oldukça iyi bir isme sahiptir. cinsel yaşamlarına heyecanlandırmak ya da daha değişik hale sokmak isteyen hem kadın hem de erkekler tarafından oldukça yaygın bir biçimde kullanılmaktadır

Tribulus Terestis maddesinin, erkeklik hormonu olan testosteron artırıcı etkisi bulunmaktadır. Uzun yıllardan beri cinsel istek kaybı, iktidarsızlık ve kısırlık başta olmak üzere birçok farklı sağlık sorununun tedavisinde kullanılmaktadır.

Damiana otu Güney Amerika’da bulunan bir çalının kurutulmuş yapraklarından oluşmaktadır. Mayalar bu otu cinsel tatmini artırıcı olarak kullanırken, astekler iktidarsızlığı tedavi etmek maksadıyla kullanmışlardır. Damiana cinsel isteği artırır, kan dolaşımını hızlandırır. Cinsen organlarda bulunan ressptörleri uyararak daha etkin ve kaliteli bir ereksiyon sağlar. Ereksiyon süresini uzatır.

Paullinia Cupana bitkisinin tohumlarından elde edilmektedir. Kandaki şeker oranını artırırak vücuda fazladan enerji verir. Maddenin içerisinde bulunan teobromin, damarların genişlemesini sağlar. Bundan dolayı da sertleşme daha kolay gerçekleşerek daha uzun ve etkili sürer.

Bunlara ek olarak Turnera Diffusa otu, Niacine gibi etkin maddeler de içeriğin güçlenmesini sağlayarak V Pills’in etkisini artırır ve penis büyümesine ek olarak, her iki taraf için de daha etkili, daha zevkli ve daha mutlu bir cinsel yaşam sunar.

İçerdiği maddeler penis büyütmenin yanında, erkeklerin en büyük cinsel problemlerinden biri olan erken boşalma sorununa da çözüm yaratmaktadır. Sadece v pills kullanarak, başka herhangi bir tedavi ya da ekstra ürüne gerek kalmaksızın erken boşalma sorununuzu da çözebilirsiniz.

İçeriğinde bulunan Saw Palmetto bitkisi özü ise, tıp literatüründe prostat önleyici olarak anılmakta olup, kan akışını hızlandırarak prostat bölgesinde yeterli akışı sağlayarak prostatın giderilmesine yardımcı olur.

İçeriğindeki Muria puama bitkisi, erkeklerde sperm adedini ve kalitesini artırmaktadır.

Tamamen bitkisel olan bu etkin maddelerin şu zaman kadar tespit edilen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu etkin maddelerle birlikte artan cinsel performans, ilaç kullanımı bırakılsa dahi hiçbir şekilde geriye gitmez, herhangi bir performans düşüklüğü yaşanmasına olanak vermez. Her iki tarafa da tamamen kontrollü ve tatmin gücü yüksek bir cinsel hayat sağlayarak tüm cinsel problemlerinizi ortadan kaldırır.

Sadecev-pills kullanarak hem libidonuz artacak, testesteron seviyeniz istenilen düzeye gelecek, cinsel tamine bağlı olarak cinsel kaliteniz yükselecek, erken boşalma sorununa çözüm bulunacak, prostat rahatsızlığının giderilmesinde mesafe kaydedecek ve tüm bunlara ek olarak da asıl işlevi olan penis büyütme özelliğinden faydalanabileceksiniz. Tüm bu işlevlerin hepsini bir arada bulunduran başka bir ürün ya da tedavi şekli dünyanın hiçbir bölgesinde yoktur.

Ve tabi ki, bunlardan dolayı oluşan özgüveniniz de her geçen gün artarak devam edecektir. Unutmayın! Cinsel performansınız, özgüveninizle alakalıdır. Özgüveniniz ise, karşı tarafa ne verebildiğinizle.

Yan etkileri var mı?

Haplar doğal ve bitkisel olup yan etkileri görülmemiştir. Eğer tıbbi kaygılarınız mevcutsa içeriğindeki maddeleri doktorunuz ya da sağlık uzmanınızla gözden geçirebilirsiniz.

One thought on “V-Pills İçeriği

  1. Nazar Değmesin diyor ki:

    vpills gold duyunca önce dalgaya düşmeyelim diye şüphelenmiştim ama atın ölümü arpadan olsun diye cesaretlenip aldım şansıma buraya denk geldik ve burdan aldım malzeme orjinal çıktı. V-Pills gold kullandıktan sonra alet kendine geldi güzel ürünmüş. Bana iyi geldi bu sitede orjinal satıyor. lazım olan burdan alsın tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir